Baumachine

Furnizim me pajisje për Bagera

RRETH NESH

Themeluar në vitin 2022, BauMachine është lider si distributor i pjesëve për Ekskavator të prodhuesve  Liebher, Cat, Volvo, Kubota, Komatsu, Bobcat, JCB, Hitachi, Hyundai etj.

 

Me përvojë disa vjeçare në shërbime dhe tregti, BauMachine ka një ekip shumë të aftë dhe të motivuar për të përmbushur nevojat tuaja duke siguruar në kohë rekorde pajisjet më cilësi të lartë dhe çmime  konkurruese.

Sherbimet tona
Pranë jush

CILËSI, KORREKTËSI, SHPEJTËSI
Zgjidh ndryshe me Liebher, Cat, Volvo, Kubota, Komatsu, Bobcat, JCB, Hitachi, Honday

Të jemi zgjedhja nr 1 e tregut Shqiptar dhe Kosovar, të produkteve të starndateve Botërore

Përkushtim maksimal për cilësi sa më të lartë të produkteve dhe Shërbimeve ndaj Klientit.

Partneritet me klientëttanë për t’u siguruar zgjidhje sa më të shpejtë dhë efikase për nevojat e tyre

Krijimin e një mjedisi angazhimi, bashkëpunimi dhe respekti reciprok

Produktet

Makineri të Reja

Kompania BauMachine sjell në tregun shqiptar makineritë më të reja të firmave më të njohura

Pjesë Këmbimi të Reja

Teë gjitha makineritë që ne tregtojmë kanë nevojë për shërbime dhe riparime. Kompania jonë sjell tek ju pjesë këmbimi për çfarëdolloj makinerie.

Partneret tane

disa prej partnerve

NA kontaktoni

Lokacioni

AUTOSTRADA IBRAHIM RUGOVA, M9, KOMARAN, DRENAS 13050, KOSOVE

Kontakti

Mobil: +383 49 439 439

Mobil: +383 48 854 677

Email : baumachineks@gmail.com

Our Hours

Hene – Djelle 08:00 – 18:00

Na ndiqni